Kierownik techniczny

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” zatrudni kierownika technicznego.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego

z siedzibą w Otrębusach zatrudni

Kierownika Technicznego

Obowiązki:

  1. utrzymanie infrastruktury technicznej budynków należących do PZLPiT „Mazowsze” zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawem budowlanym;
  2. uczestniczenie i organizacja prac podczas koncertów, spektakli itp. w siedzibie PZLPiT „Mazowsze”;
  3. planowanie prac technicznych;
  4. nadzór nad personelem technicznym budynków;
  5. zarządzanie budynkami m.in. (negocjacje kosztowe, nadzorowanie prac naprawczych, zamówienia serwisów);
  6. nadzór terminowym wykonaniem przeglądów okresowych;
  7. prowadzenie i administrowanie dokumentacją techniczną instalacji i systemów w budynkach PZLPiT „Mazowsze” ;
  8. współpraca z pozostałymi działami w PZLPiT „Mazowsze”

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe;
  2. minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w teatrze;
  3. aktualnych uprawnień SEP;
  4. dyspozycyjność;
  5. skrupulatność i dokładność;
  6. umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów;
  7. umiejętność pracy pod presją czasu;
  8. komunikatywność.

Oferujemy:

  1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  2. możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. prace wolną od rutyny oraz pełną wyzwań;
  4. możliwość szkoleń i rozwoju;
  5. pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  6. kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: kadry@mazowsze.waw.pl, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metadane

Data publikacji : 14.01.2021
Podmiot udostępniający informację:
BIP Mazowsze
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Tomasz Suchoparski Dział IT
do góry