Specjalista ds. marketingu/ przewodnik-edukator

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” zatrudni specjalistę ds. marketingu/ przewodnika-edukatora

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego z siedzibą w Otrębusach zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Centrum Edukacyjne Polskiego Folkloru - Pałac Karolin

ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy

Forma zatrudnienia:  umowa o pracę

Wymagania:

  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • dobra dykcja, aparycja,
  • entuzjazm,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • chęć doskonalenia się, dokształcania,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Wykształcenie:

  • wyższe kierunkowe: Muzealnictwo, Archiwistyka, Polonistyka, Historia, Etnografia, Muzykologia lub pokrewne
  • znajomość obsługi programów komputerowych i portali społecznościowych

Zakres obowiązków:

  • oprowadzanie grup indywidualnych oraz zorganizowanych
  • administrowanie serwisami internetowymi prowadzonymi przez CE
  • współpraca z mediami w zakresie informacji o wydarzeniach kulturalnych
  • sporządzanie i gromadzenie dokumentacji,
  • redagowanie tekstów o wydarzeniach kulturalnych
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • prowadzenie ewidencji zbiorów muzealnych
  • zarządzanie bazą danych CE oraz uzupełnianie stanu zbiorów
  • organizacja spotkań z przedstawicielami grup ze środowiska szkolno-pedagogicznego, akademickiego, uniwersytetów trzeciego wieku i organizacji turystycznych
  • obsługa kasy, prowadzenie rezerwacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość poszerzenia wiedzy, rozwoju zawodowego
  • pracę w prestiżowym miejscu

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 31 sierpnia 2020

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: kadry@mazowsze.waw.pl, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych dla celów rekrutacji poprzez zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej informacji: Na podstawie Art. 6 ust.1 lit. a 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji przez PZLPiT „Mazowsze” jako administratora danych osobowych.

Metadane

Data publikacji : 09.06.2020
Podmiot udostępniający informację:
BIP Mazowsze
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Tomasz Suchoparski Dział IT
do góry