Asystent chórmistrza

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zatrudni asystenta chórmistrza.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego

z siedzibą w Otrębusach zatrudni:

ASYSTENTA CHÓRMISTRZA

Obowiązki:

  1. prowadzenie zajęć wokalnych z pracownikami działów artystycznych PZLPiT „Mazowsze”

im. T. Sygietyńskiego;

  1. prowadzenie indywidualnych zajęć emisji głosu dla artystów chóru oraz baletu PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego;
  2. prowadzenie rozśpiewek pracowników działu chóru i baletu;
  3. nadzór oraz dyrygowanie śpiewem za kulisami podczas koncertów i spektakli;
  4. na polecenie Dyrektora PZLPiT „Mazowsze” prowadzenie koncertu chóru.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe;
  2. dyspozycyjność;
  3. skrupulatność i dokładność;
  4. umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów;
  5. umiejętność pracy pod presją czasu;
  6. komunikatywność.

Oferujemy:

  1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  2. możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. prace wolną od rutyny oraz pełną wyzwań;
  4. możliwość szkoleń i rozwoju;
  5. pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  6. kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: kadry@mazowsze.waw.pl, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metadane

Data publikacji : 27.06.2019
Podmiot udostępniający informację:
BIP Mazowsze
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Tomasz Suchoparski Dział IT
do góry