Specjalista ds. realizacji projektów eventy, konkursy, warsztaty

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie Prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. realizacji projektów. Eventy, konkursy, warsztaty.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”

im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie

Prowadzi rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. realizacji projektów.

Eventy, konkursy, warsztaty.

Nie wymagamy konkretnego wykształcenia ani doświadczenia, lecz stawiamy na praktyczne umiejętności oraz takie cechy pracownika, jak: kreatywność, komunikatywność, samodzielność, innowacyjność, zorientowanie na cel, chęć doskonalenia i sumienność.

Zakres obowiązków:

  1. przygotowanie planu organizacji i promocji wydarzeń artystycznych,
  2. koordynacja treści strony internetowej dotyczącej projektów,
  3. korespondencja z uczestnikami wydarzeń, Instytucjami Kultury, Stowarzyszeniami, Agencjami Artystycznymi oraz Centrami Kultury,
  4. wykonywanie czynności administracyjno – organizacyjnych dotyczących przygotowania i realizacji projektów,
  5. wykonywanie wszelkich dodatkowych zadań, które zapewnią poprawną realizację wydarzeń artystycznych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. sprawna obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,
  3. znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu Advanced (C1),
  4. zainteresowanie tematyką muzyczną, dysponowanie podstawową wiedzą o zjawiskach  społecznych i kulturalnych.

Oferujemy:

  1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  2. możliwości rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  3. pracę wolną od rutyny,
  4. możliwość szkoleń i rozwoju,
  5. okazję do wdrażania ciekawych rozwiązań i realizacji pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: kadry@mazowsze.waw.pl Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metadane

Data publikacji : 14.02.2018
Obowiązuje od : 14.02.2018
Podmiot udostępniający informację:
BIP Mazowsze
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Zbigniew Kułagowski
Osoba udostępniająca informację:
Grzegorz Duda
do góry